Daugkartinio naudojimo „Esphageal“ temperatūros zondas, suderinamas su „Philips“
Suderinamumas: „IntelliVue MMS X2“, „IntelliVue MP2“, „IntelliVue MX400“, „IntelliVue MX800“, „M1029A“, „M3001A“, „M3001A A01C06“, „M3001A A01C18“, „M3001A A02C06“, „M3001A A02C18“, „M3001A“, „M3001“, „M3001A“, „M3001A“
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
Pavyzdys yra
Aprašymas
Daugkartinio naudojimo „Esphageal“ temperatūros zondas, suderinamas su „Philips“
Suderinamumas:„IntelliVue MMS X2“, „IntelliVue MP2“, „IntelliVue MX400“, „IntelliVue MX800“, M1029A, M3001A, M3001A A01C06, M3001A A01C18, M3001A A02C06, M3001A A02C18, M3001A A03C06, M3001, A03C06, M3001A A03C06, M3001A
Mokėjimo sąlygos:T / T, „Western Union“, „Paypal“
Atsiuntimo metodas:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas:3–7 darbo dienos
Pavyzdys yra
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Temperatūros zondas |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | Pray-med |
| Sertifikatai | CE / ISO |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 2,5mm |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Jungtis Distal | Apvali, 2 kontaktų jungtis, raktuota |
| Proximal jungtis | Esfagealinis / tiesiosios žarnos jutiklis |
| Laido ilgis | 3m |
| Pakavimas | Individualus paketas |
| Prietaisų klasifikacija | II klasė |
| Savybės | EKG monitorius, EKG aparatas |
| Svoris | 80g |
| Garantija | 1 metai |

Populiarus Žymos: pakartotinai naudojamas esphageal temperatūros zondas, suderinamas su Philips, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, nusipirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

"Mindray" temperatūros jutiklis "Mindray T5" ir "T8"...
-

„Philips“ suderinamas temperatūros zondo jutiklis
-

„Spacelabs“ suderinamas temperatūros zondas medicini...
-

Bendrasis vienkartinis temperatūros zondas
-

Spacelabs Suderinamumas temperatūros stemplės tiesio...
-

„Spacelabs“ suderinamas temperatūros zondo dvigubas ...



