Suderinamas PH 5 laidų EKG laidas - M1625A
Suderinamumas: Ph 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, {{10}{1}, C}, {1}, {1}, 1 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C serija, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IntelliVue33, 80 M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Transport, M11272A, M12720A, M1278A M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A, M27A, M3923A, M291 M3929A A3, M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, C3,56i,3,3 М3046А
Mokėjimo sąlygos: T/T, Western Union, Paypal
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3-7 darbo dienos
MOQ: 50 vnt
Aprašymas
Suderinamas PH 5 laidų EKG laidas - M1625A
Suderinamumas:tel 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C serija, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IntelliVue33, 80 M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Transport, M11272A, M12720A, M1278A M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A, M27A, M3923A, M291 M3929A A3, M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, C3,56i,3,3 М3046А
Mokėjimo sąlygos:T/T, Western Union, Paypal
Siuntimo būdas:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas:3-7 darbo dienos
MOQ:50 vnt
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | EKG laidai |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | Melskis{0}}med |
| Sertifikatai | CE/ISO |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 2,5 mm |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Jungtis Distalinė | Dvynių segtukas |
| Proksimalinė jungtis | Snap (individualiai) |
| Kabelio ilgis | 0.9m |
| Pakavimas | Individualus paketas |
| Instrumentų klasifikacija | II klasė |
| Savybės | EKG monitorius, EKG aparatas |
| Svoris | 100g |
| Garantija | 1 metai |

Populiarus Žymos: Suderinamas PH 5 laidų EKG laidas - M1625A, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti









