
Apvalus 6 kontaktų juodos spalvos jungties EKG kabelis 5-LD
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
Mokėjimo sąlygos: 100% T / T indėlis, „Western Union“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Jūra
MOQ: 5 PCS
Aprašymas
AAMI apvalios 6 kontaktų juodos jungties EKG kabelis 5-LD
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
Mokėjimo sąlygos: 100% T / T indėlis, „Western Union“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Jūra
MOQ: 5 PCS
Techninės specifikacijos:
| Kabelio spalva | Pilka |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio laidas | 5 veda |
| Prietaiso jungtis | Apvali, 6 kontaktų juoda AAMI jungtis |
| Paciento galinė jungtis | Spaustukas / žiupsnelis / griebtuvas |
| Bagažinės laido ilgis | 2.7m |
| Švino laido ilgis | 0.9m |
| Standartinis | IEC |
| Svoris | 150g |
| Garantija | 1 metai |

Populiarus Žymos: apvalus 6 kontaktų juodos jungties ekg kabelis 5-ld, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

"Philips" 3lead EKG Viela Nustatyti M1623 / m1633A, ...
-

"Datex", "Philips", "pioneer", "spacelabs", "drabuži...
-

"GE Marqutte brūkšnys PRO4000 5lead EKG viela, IEC /...
-

Universali (be jungties) EKG laido laidų 5 laidų spa...
-

DIN stiliaus suderinamas vienkartinis EKG laidininkas
-

Minimalus suderinamas EKG kabelių laidų 5-LD spaustukas

