„Covidien To Philips“ EKG adapterio laidas - 33507
Suderinamumas: „Philips“ 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A / C, 78354C, 78834A / B / C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, 862475, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C serija, C3, CX50, EPIQ, „Envisor“, HD15, „HeartStart MRx“, „HeartStart XL“, „Heartstart“, „Heartstream“, „IE33“, „IntelliVue“, „IntelliVue MX800“, „M1001A“, „M1001B“, „M1002A“, „M1002B“, „M1165A“, „M1166A“, „M1167A“, „M1175A“, „M1175A“, „ , M1275A Transportas, M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M4, M4735A, MP510, MP520, MP510, MP520, MP510, MP520, MP510, MP520, MP520, MP5102. 30, MP 50, MP 60, MP 70, „Merlin“, „SureSigns VM6“, „SureSigns VM8“, „V24“, „V24E“, „V26“, „Viridia“, M3046A
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
MOQ: 50 vnt
Aprašymas
„Covidien“ į „Philips“ EKG adapterio laidą - 33507
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
Pavyzdys yra
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | EKG adapterio laidas |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | Pray-med |
| Sertifikatai | CE / ISO |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 4 mm |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Proximal jungtis | „Philips“ EKG laidinio laido adapterio „Covidien“ |
| Laido ilgis | 0.6 m |
| Pakavimas | Individualus paketas |
| Prietaisų klasifikacija | II klasė |
| Savybės | EKG monitorius, EKG aparatas |
| Svoris | 80g |
| Garantija | 1 metai |


Populiarus Žymos: covidien to philips ecg adapterio kabelis - 33507, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Nihon Kohden JC-906P 6lead EKG Magistraliniai kabeli...
-

Mindray T5 / T8 Suderinama EKG Magistraliniai Kabeli...
-

„Philips“ 12 kontaktų EKG bagažinės kabelis 3 laidai
-

Drager Multi-link 5 Pod EKG bagažinės kabelis
-

„Philips“ EKG bagažinės kabelis, 12 kontaktų 5 laidai
-

„Siemens Draeger“ daugialypės terpės EKG bagažinės a...



