EKG kabelis, skirtas Philips 5 laidų Snaps M1986A
Kilmės vieta: Guangdong, Kinija
Prekinis ženklas: pray-med
Tipas: vientisas EKG kabelis
Medžiaga: TPU striukė
Sertifikatas: CE/ISO
Aprašymas
EKG laidas skirtas Philips
Prekės aprašymas
| Kategorija | EKG |
|---|---|
| Sertifikatai | CE, ISO |
| Jungtis Distalinė | Apvali, 12-pin Philips jungtis |
| Proksimalinė jungtis | sugnybti arba spragtelėti |
| Be latekso | Taip |
| Švino kabelio spalva | Pilka |
| Švino kabelio skersmuo | 2,6 mm |
| Švino kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Švino spalvos kodavimas | AHA/IEC |
| Švino numeris | 3/5 |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Pakavimo vienetas | 1 |
| Paciento dydis | Suaugusieji / vaikai |
| Atsparumas | Nr |
| Sterilus | Nr |
| Bendras kabelio ilgis | 3.6m |
| Magistralinio kabelio ilgis | 2.7m |
| Garantija | 12 mėnesių |
Suderinamumas
| Gamintojas | Modelis |
|---|---|
| Konsung | Aurora 12s |
| Naujos technologijos | NT3Viešasis sektorius |
| Nihonas Kohdenas | NT3B |
| Philips | 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354C, 78834C, 862474 C3, Agilent, Agilent 50XM, CX50, Efficia CM10 (863301), Efficia CM10 ({21}}), Efficia CM13}1 ({{CM13}1) {15}}), „Efficia CM120“ (863302), „Efficia CM150“ (863304), „Envisor“, „Heartstart“, IE33, „IntelliVue“, „IntelliVue MP5“, „IntelliVue MX400“, „IntelliVue MX450“, „IntelliVue MX450“, „IntelliVue MXV50“ MX600, „IntelliVue MX700“, „IntelliVue MX800“, „IntelliVue X3“, M1001A, M1002A, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1177A, M1204A, M1204A, M1204A, M1204A, M12174A, M12174A 80A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3046A M3, M4, M4735A, MMS X2, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V4M, 6,6,6 |



Vientisas „Philips“ EKG kabelis yra fiksuoto tipo su švino laidu ir magistralinio kabelio įpurškimu. Tai daug lengviau užmegzti ryšį tarp paciento ir stebėtojo, ypač kritiniu atveju, taip sumažinant netinkamą ryšį. Naudojant apvalią -12 kaiščio jungtį, galima dirbti su „Philips intellivue“, „Eficia“, M***A serijos monitoriais ir kt.
funkcijos
Dvigubo ekrano kabelio konstrukcija gali veiksmingai sumažinti triukšmą ir elektros trikdžius; Lengvas naudoti arabiškas galas su spalvotu laidu suteikia paprastą elektrodo prijungimą; 2,5 M magistralinis kabelis ir 0, 9 M švino laidas yra patogus laidų išdėstymui Su IEC kodu, kad būtų lengva prijungti;





Populiarus Žymos: ekg kabelis philips 5 laidų snaps m1986a, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti













