M4725A AHA Snap 5 Lead Holter EKG kabelio Leadwire Snap
Modelis: M4725A
Katalogas: „Holter“ EKG kabelis
Produkto tipas: EKG laikiklio laido laidas
Minimalus užsakymo kiekis: 1 Vnt
Sertifikatas: CE / ISO13485
Kaina: Derybos
Aprašymas
M4725A AHA „Snap 5“ laido laikiklio EKG kabelis „Leadwire Snap“
Kilmės vieta:Kinija
Mokėjimo sąlygos:100% T / T, „Western Union“, „Paypal“
Atsiuntimo metodas:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas:1-3 dienos mėginiui, 7-14 dienų dideliam užsakymui po apmokėjimo.
Tiekimo galimybė:600 vnt. Per savaitę
Specifikacijos:
* Aplinkos temperatūra: nuo 0 iki 40 ° C (nuo 32 iki 104 ° F)
* Santykinė drėgmė: nuo 0% iki 80%
* Hiperbarinis slėgis: 86 kPa-106kPa
* Medžiagos: Aukštos kokybės TPU striukės kabelis, 0,9 m ilgio, pilkas; auksinė plokštelė
Produkto Aprašymas:
| Produkto pavadinimas | EKG „Holter“ laido laidas |
| Kilmės vieta | Guangdongas, Kinija |
| Markės pavadinimas | Melskis-med |
| Pažymėjimai | CE / ISO |
| Kabelio spalva | pilka |
| Kabelių laidai | 10 laidų |
| Laido ilgis | 0.9m |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Švino kabelio skersmuo | 2mm |
| Prietaisų jungtis | 10 kaiščių |
| Paciento galo jungtis | Snap |
| Svoris | 100G |
| Tipas | EKG Holteris |
| Standartinis | AHA |
| Pakuotė | 1 vnt. Pakuotė PE maiše, tada įdėkite į 1 dėžutę. |
| Vienos pakuotės dydis | 16X10X1 cm |
| Garantija | 12 mėnesių |
Apie mus:
Esame profesionalus gamintojas žemyninėje Kinijoje, turime nepaprastų „spo2“ jutiklių, EKG kabelių ir laidų, EKG kabelių ir laidų, NIBP rankogalių, IBP kabelių, temperatūros zondų, „Holter“ kabelių ir laidų, medicininių atsarginių akumuliatorių ir kt. Prekės ženklus.

Populiarus Žymos: m4725a aha snap 5 lead holter ecg cable leadwire snap
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Stabilus Kokybės Petas 4lead EKG kabelis IEC, klipas...
-

High Quality Spacelabs Ultraview 120369 17pin 5lead ...
-

Suderinamas „Mennen 5lead“ EKG kabelis AHA grabber 1...
-

„Bionet“ EKG keitiklio kabelio laidų 5 laidai
-

„Mindray“ originalus 12 kontaktų EKG kabelis EA6232B
-

„Nihon Kohden“ 3 laidų EKG kabelis IEC




