
Su „Drager“ suderinamas IBP adapterio laidas
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
MOQ: 50 vnt
Aprašymas
Su „Drager“ suderinamas IBP adapterio laidas
Suderinamumas:„Infinity Delta“, „Infinity Delta XL“, „Infinity Gamma X XL“, „Infinity Kappa“
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
MOQ: 50 vnt
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | IBP adapterio laidas |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | Pray-med |
| Modelio numeris | Drageris |
| Sertifikatai | CE / ISO |
| Kabelio medžiaga | TPU |
| Kabelio skersmuo | 4mm |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Jungtis Distal | Stačiakampė, 16 kontaktų jungtis, raktuota |
| Proximal jungtis | Apvali, 10 kontaktų jungtis, raktuota |
| Laido ilgis | 3m |
| Pakavimas | Individualus paketas |
| Prietaisų klasifikacija | II klasė |
| Savybės | EKG monitorius, EKG aparatas |
| Svoris | 100g |
| Garantija | 1 metai |

Populiarus Žymos: Drager suderinamas ibp adapterio kabelis, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

"GE Marquette (Masimo) Suderinamas SpO2 jutiklis pul...
-

Geros kokybės "Siemens Drager" SC7000 SC8000 "Child ...
-

GE Marqutte suaugusiųjų pirštų klipas Spo2 jutiklis ...
-

„Biolight M8500 M9500“ 12 kontaktų suaugusiųjų „SpO2...
-

„Nihon Kohden“ 10 kontaktų pediatrinis minkštas SPO2...
-

„GE Critikon 8721“ 7 kontaktų veterinarinis spaustuk...

