Fukuda Denshi Suderinamas IBP adapteris Kabelis PVB Keitiklis
Mokėjimo terminas: T/T, Western Union
Pristatymo būdas: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, jūra
Gamybos laikas: 3-7 dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
MOQ: 30vnt.
Aprašymas
Jei ieškote fukuda denshi suderinama iBP adapteris kabelis pvb keitiklis, kviečiame susisiekti su mūsų gamykloje. Kaip vienas iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje, mes jums pasiūlysime ne pigiausią, bet konkurencingą kainą ir puikų aptarnavimą. Prašome būti tikri, pirkti mūsų kokybės produktus.
Fukuda Denshi Suderinamas IBP adapteris Kabelis PVB Keitiklis
Mokėjimo terminas: T/T, Western Union
Pristatymo būdas: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, jūra
Gamybos laikas: 3-7 dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
MOQ: 30vnt.
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | IVP kabelis |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Kabelio ilgis | Ausis,3 m |
| Kabelių medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 4mm (1mm) |
| Prietaisų jungtis | Apvali, 12 kontaktų jungtis, keyed |
| Paciento pabaigos terminalas | PVB keitiklis |
| Svoris | 120g |
| Garantija | 1 metai |


Populiarus Žymos: fukuda denshi suderinama iBP adapteris kabelis pvb keitiklis, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigūs, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti










