„GE Medical Juta“ keitiklio adapterio laidas
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos
MOQ: 2 vnt
Aprašymas
„GE Medical Juta“ keitiklio adapterio laidas
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos
MOQ: 2 vnt
Kaina: derybos
Techninės specifikacijos:
| Kabelio spalva | pilka |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Laido ilgis | 3m |
| Kabelio skersmuo | 4 mm |
| Prietaiso jungtis | GE raudona 11 kontaktų jungtis |
| Keitiklis | Juta |
| svoris | 90g |
| Garantija | 1 metai |


Populiarus Žymos: ge medicinos utah keitiklio adapterio laidas, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, nusipirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

„Fukuda“ suderinamas IBP keitiklio kraujospūdžio pra...
-

„Fukuda IBP“ keitiklio ilgintuvo adapterio laidas
-

„Datex Ohmeda“ IBP adapterio kabelio keitiklis
-

„GE Healthcare“ IBP keitiklio kraujospūdžio adapteri...
-

Drager SC6002 XL dvigubas IBP keitiklio kabelis
-

„Philips“ V 24 „HP IBP“ kabelių ir slėgio keitiklia...




