EDAN ECG įrenginio pakeitimo baterija SE-1
Suderinamas: HYLB-102 ,18287-2000,TWSLB-005,JHOTA-99K-00
Mokėjimo sąlygos: T / T, Western Union, Paypal
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Gamybos laikas: 3-7 darbo dienos
Mėginiai yra prieinami
Aprašymas
EDAN ECG įrenginio pakeitimo baterija SE-1
Kilmės vieta:Kinija
Prekės ženklo pavadinimas:Edanas
Sertifikavimo:Ce
Suderinama:HYLB-102 ,18287-2000,TWSLB-005,JHOTA-99K-00
Minimalus užsakymo kiekis:1 vnt.
Kaina:kaip aptarta
Pristatymo laikas:1-3 darbo dienos
Tiekimo gebėjimas:600vnt. per savaitę
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Medicinos įkraunama baterija |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | Melstis-med |
| Sertifikatai | CE /ISO |
| Dydis | 73 mm 20 mm 70 mm |
| Nominalus pajėgumas | 2600 mAh |
| Svoris | 189g |
| Tipas | Li-ion |
| Vardinė įtampa | 14,4 V |
| Programa | HYLB-102 ,18287-2000,TWSLB-005,JHOTA-99K-00 |
| Langelio kiekis | 4 Langelis |
| Spalva | Mėlyna |
| Paketą | Atskira dėžutė |


Populiarus Žymos: edan ecg mašina pakeitimo baterija se-1, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigūs, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

LI34I001A „BeneHeart Mindray D5 D6 Defibrillators“ a...
-

11,1 V 2600 mAh ličio jonų akumuliatorius, skirtas „...
-

„Nihon Kohden“ medicinos įrangos akumuliatoriai NI-MH
-

Įkraunamos „Mindray“ medicinos įrangos baterijos
-

„Philips M3“ atsarginio monitoriaus baterija M3046A
-

Monitoriaus atsarginė baterija TWSLB-002





