„GE Monitor“ atsarginė baterija „Eagle 1000“
Suderinamas: „GE Dash 1000“, tarpvalstybinės baterijos AMED3545, „Marquette Medical 1000“, „Unipower B11208“, „EAGLE 1000“, „Eagle Monitor 1000“, „Eagle Monitor 1006“, „Eagle Monitor 1008“, „Eagle Monitor 1009“, „American Edwards Horizon“ infuzinis siurblys 501-305, B. Braun Medical Horizon Infuzijos siurblys 501-305
Apmokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Laikas: 3-7 darbo dienos
Yra pavyzdžių
Aprašymas
„GE Monitor“ atsarginė baterija „Eagle 1000“
Kilmės vieta:Kinija
Markės pavadinimas:GE
Sertifikatas:CE
Suderinamas:303444 09, OM11208
Minimalus Užsakymo Kiekis:1vnt
Kaina:kaip aptarta
Pristatymo laikas:1-3 darbo dienos
Tiekimo galimybė:600 vnt. Per savaitę
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Medicininė įkraunama baterija |
| Kilmės vieta | Guangdongas, Kinija |
| Markės pavadinimas | Melskis-med |
| Pažymėjimai | CE / ISO |
| Dydis | 129 * 52 * 51 mm |
| Nominalus pajėgumas | 2000mAh |
| Svoris | 785G |
| Tipas | NI-CD |
| Nominali įtampa | 12V |
| Baterijos elementų kiekis | 10 ląstelių |
| Taikymas | „GE Dash 1000“, tarpvalstybinės baterijos AMED3545, „Marquette Medical 1000“, „Unipower B11208“, „EAGLE 1000“, „Eagle Monitor 1000“, „Eagle Monitor 1006“, „Eagle Monitor 1008“, „Eagle Monitor 1009“, „American Edwards Horizon“ infuzinis siurblys 501-305, B. Brauno medicininis „Horizon“ infuzinis siurblys 501–305 |
| Spalva | Mėlyna |
| Pakuotė | Individuali dėžutė |


Populiarus Žymos: ge monitoriaus baterija erelis 1000, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti









