Įkraunamos „Hamilton C2“ ventiliatoriaus medicininės klasės baterijos
Suderinamas : C2, C3 „Hamilton C2“ ventiliatorius, „Philips Respironics EverGo“, „Philips Respironics SimplyGo“, „Philips“ 1082662 Philips 4ICR19 / 65-3 RES-900-102
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
Yra pavyzdžių
Aprašymas
Įkraunamos „Hamilton C2“ ventiliatoriaus medicininės klasės baterijos
Kilmės vieta:Kinija
Markės pavadinimas:Masimo
Sertifikavimas:CE
Modelio numeris:NL2024HD
Minimalus Užsakymo Kiekis:1vnt
Kaina:kaip aptarta
Pristatymo laikas:1-3 darbo dienos
Tiekimo galimybė:600vnt per savaitę
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Medicininė įkraunama baterija |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | Pray-med |
| Sertifikatai | CE / ISO |
| Dydis | 168 * 107 * 21 mm |
| Nominalioji talpa | 7800mAh |
| Svoris | 650g |
| Tipas | Li-jonas |
| Nominali įtampa | 14.4V |
| Taikymas | C2, C3 Hamilton C2 ventiliatorius, „Philips Respironics EverGo“ „Philips Respironics SimplyGo“ |
| Spalva | Juoda |
| Pakuotė | Individuali dėžutė |


Populiarus Žymos: medicininės klasės akumuliatoriai, įkraunami Hamiltono C2 ventiliatoriui, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, nusipirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti









