FN-2000FC850 kvėpavimo drėkintuvas
Katalogas: „Fisher&Paykel“
Produkto tipas: drėkintuvas MR850
Minimalus užsakymo kiekis: 1PCS
Sertifikatas: CE / ISO13485
Kaina: Derybos
Aprašymas
FN-2000FC850 kvėpavimo drėkintuvas
Kilmės vieta:Kinija
Mokėjimo sąlygos:100% T / T, „Western Union“, „Paypal“
Atsiuntimo metodas:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas:1-3 dienos mėginiui, 7-14 dienų dideliam užsakymui po apmokėjimo.
Servo valdymo drėkintuvo specifikacijos:
| Modelis | PN-2000FC850 |
| Tiekimo dažnis | 50/60 Hz |
| Maitinimo įtampa | 220V/ 110V |
| Šildytuvo plokštė | 150W |
| Šildytuvo viela | 22V-, 2.73A, 60W, 50 / 60Hz |
| Šildytuvo plokštės perkaitimo išpjova | 90±6℃ |
| Temperatūros valdymo nustatymai | |
| Invazinis režimas | Kameros išėjimas: 35,5-37 ℃, kvėpavimo takai: 35-40 ℃ |
| Neinvazinis režimas | Kameros išėjimas: 31 ℃, kvėpavimo takai: 28-34 ℃ |
| Ekranas | Trijų skaitmenų, 0,56 colio, 7 segmentų LED |
| diapazonas | 10-70 ℃, tikslumas: ± 0,3 ℃ (25-45 temperatūros diapazone) |
| Didelio drėgnumo aliarmas | Skubus, garsinis pavojaus signalas, kai rodoma 41 ℃ temperatūra arba jei kvėpavimo takų temperatūra viršija 43 ℃ |
| Žemo drėgnumo aliarmas | Garsinis signalas tarp 15 minučių @ 29,5 ℃ ir 60 minučių @ 34,5 ℃ Tik invaziniu režimu) |

Populiarus Žymos: fn-2000fc850 kvėpavimo drėkintuvas, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti











