Su „Contec“ suderinamas „Spo2“ jutiklis, skirtas suaugusiems
Apmokėjimo terminas: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, jūra
Pristatymo laikas: 1-7 dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
MOQ: 30vnt
Aprašymas
Su „Contec“ suderinamas „Spo2“ jutiklis, skirtas suaugusiems
Apmokėjimo terminas: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, jūra
Pristatymo laikas: 1-7 dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
MOQ: 30vnt
Techninės specifikacijos:
| Tipas | SpO2 prailginimo laidas |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Kabelio skersmuo | 4mm |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Laido ilgis | 3m |
| Prietaiso jungtis | 5 kontaktų apvali jungtis su raktu |
| Jutiklio galo jungtis | Suaugusiam silikonas minkštas |
| Paciento dydis | Suaugęs |
| Grynas svoris | 120g |
| Garantija | vieneri metai |

Populiarus Žymos: Suderinamas su „spo2“ jutikliu suaugusiems skirtas silikonas minkštas, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

„Philips“ 12 kontaktų „SpO2“ zondo jutiklis, skirtas...
-

„Biocare PM-900“ apvalus 6 kontaktų vaikų minkštas „...
-

„Guoteng GT9000“ 6 kontaktų naujagimio minkšto SPO2 ...
-

„Nihon Kohden“ 20 kontaktų veterinarinis spaustukas ...
-

„Siemens“ 10 kontaktų naujagimių įvyniojimo SPO2 jut...
-

„Mindray“ 80 ° 6 kontaktų suaugusiojo spaustuko „SPO...

