„Mennen“ minkšto „SpO2“ zondo kabelio jutiklis
Suderinamas: Mennen
Dydžiai: suaugusiųjų pirštų spaustukas, vaikų pirštų segtukas, minkštas suaugusiųjų silikono, minkštų vaikų silikono, naujagimių įvyniojimas (nenuimamas), naujagimių įvyniojimas (nuimamas).
Originalus: Guangdong, Kinija
Gamintojas: pray-med
Aprašymas
„Mennen“ minkšto „SpO2“ zondo kabelio jutiklis
Techninės specifikacijos:
| Kabelio spalva | Pilka |
|---|---|
| Kabelio skersmuo | 4 padalijimas į 2,5 * 2 mm |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kategorija | SpO2 |
| Sertifikatai | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, suderinamas su RoHS |
| Jungtis Distal | Apvali 8 kontaktų jungtis |
| Proximal jungtis | Vaikų minkšta |
| Be latekso | Taip |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Pakavimo vienetas | 1 |
| Paciento dydis | Vaikams (15–40 kg) |
| „SpO2“ technologija | Skaitmeninis |
| Sterili | Ne |
| Bendras laido ilgis | 3 m |
| Garantija | 12 mėnesių |
| Svoris | 150 g |
Funkcijos:
1 Aukščiausios kokybės, konkurencinga kaina, gerai atrodantis, greitas pristatymas
2.Kontaktų ir kabelių medžiagos atitinka UL ir Rohs standartus
3. Kokybė 100% užtikrinta, tikslus matavimas ir greitas atsakymas
4.Puikus lankstumas ir ilgaamžiškumas
5.Technologijos procesas: pjaustymas, suvirinimas, liejimas, surinkimas ir bandymai
6. OEM / ODM yra prieinami, pritaikomi ir brėžiniai yra priimami
7. Priimami pavyzdžiai ir nedideli užsakymai
8.Mokėjimo sąlygos: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9.Tekimo būdai: DHL, EMS, UPS arba Fedex
Populiarus Žymos: „Mennen Soft SpO2 Probe“ laido jutiklis, gamintojai, tiekėjai, gamykloje, pigiai, nusipirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

"Biolight" skaitmeninis 5 "spintelės" One Piece Adul...
-

KONTRON 7138 Suaugusiųjų Pirštų įrašai SpO2 jutiklis...
-

Geriausias Datex-Ohmeda OXY-F4-N Suderinama Suaugusi...
-

Bruker'io M3 Suderinama Suaugusiųjų SpO2 jutiklis
-

Mindray Masimo 40degree Suderinamumas SpO2 jutiklio ...
-

„Philips“ apvalus 8pin M1190A daugkartinio naudojimo...

