
„Masimo“ daugkartinio naudojimo „SpO2“ zondo kabelio jutiklis
Suderinamas: Masimo
Dydžiai: suaugusiųjų pirštų spaustukas, vaikų pirštų segtukas, minkštas suaugusiųjų silikono, minkštų vaikų silikono, naujagimių įvyniojimas (nenuimamas), naujagimių įvyniojimas (nuimamas).
Originalus: Guangdong, Kinija
Gamintojas: pray-med
Aprašymas
„Masimo“ daugkartinio naudojimo „SpO2“ zondo kabelio jutiklis
Suderinamumas:
| Gamintojas | Modelis |
|---|---|
| Bitmos | sėdėjo 800, sėdėjo 801, sėdėjo 805, sėdėjo 816, satPuls |
| Datex Ohmeda | Žirafa Infant Warmer, S / 5 |
| Draegeris | „Infinity M540“, „Narkomed 6400“ |
| „GE Healthcare“> Corometrics | 128, 250, 250cx, „TRAM 450SL“ |
| „GE Healthcare“> Critikon> Dinamap | „Carescape B650“, „Carescape B850“, „Carescape V100“, „Carescape V100“ su „Masimo“ technologija, „Dinamap ProCare“ su „Masimo Pro 1000“, „Pro 300V2“, „ProCare 300“, „ProCare Ausculatory 400“, „ProSeries V2“, „V300“. |
| „GE Healthcare“> „Marquette“ | 3000, 4000, 5000, 8000 e Eagle 1000, Dash 2000, Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash Series, Eagle, PDM Modulis, Procare B40, SOLAR, Smk SMV, Solar 7000, Solar 8000, Solar 8000M , „Solar“ serija, „TRAM Modular“, „Tram 451“, „i / 9500“, „i / 9500“ („Tram 451N5 / 851N5“), „x50SL“ serija |
| Invivo | Eskortas II OPT30 Prism, T8 |
| Masimo | Viskas, „Rad-5“ |
| Medtronic> Fizinė kontrolė | „Lifepak 11“, „Lifepak 12“, „Lifepak 15“, „Lifepak 20“, „Lifepak 20E“ |
| Mennenas | „Horizontas XVu“ |
| „Mindray“> „Datascope“ | „Accutor V“, „Accutorr 3“, „Accutorr 7“, „Accutorr Plus“, „Accutorr V“, „BeneView T1“, „BeneView T5“, „BeneView T8“, „Beneheart D6“, DPM4, DPM6, DPM7, Duo, EPM4, MEC 12, MPM, PM 6000, PM 6800, PM 7000 , PM 8000, PM 9000, Passport 12, Passport 2, Passport 2LT, Passport 8, Passport V, Passport XG, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21, VS 800 |
| „Penlon InterMed“ | Visi |
| Respironika | Alisa 5 |
| Welch Allyn | 1500, 45NE0-E1 LX, Propaq CS, Propaq LT, Spot Vital Signs 42MTB-E1, Spot Vital Signs lXi |
| Zollas | E serija, M serija, R serija |
Techninės specifikacijos:
| Kabelio spalva | Pilka |
|---|---|
| Kabelio skersmuo | 4 mm |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kategorija | SpO2 |
| Sertifikatai | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, suderinamas su RoHS |
| Jungtis Distal | 9 kontaktų D-Sub jungtis, trigubas raktas |
| Proximal jungtis | Suaugusiųjų klipas |
| Be latekso | Taip |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Pakavimo vienetas | 1 |
| Paciento dydis | Suaugusiesiems (15–40 kg) |
| „SpO2“ technologija | Masimo |
| Sterili | Ne |
| Bendras laido ilgis | 1 m |
| Garantija | 12 mėnesių |
Funkcijos:
1 Aukščiausios kokybės, konkurencinga kaina, gerai atrodantis, greitas pristatymas
2.Kontaktų ir kabelių medžiagos atitinka UL ir Rohs standartus
3. Kokybė 100% užtikrinta, tikslus matavimas ir greitas atsakymas
4.Puikus lankstumas ir ilgaamžiškumas
5.Technologijos procesas: pjaustymas, suvirinimas, liejimas, surinkimas ir bandymai
6. OEM / ODM yra prieinami, pritaikomi ir brėžiniai yra priimami
7. Priimami pavyzdžiai ir nedideli užsakymai
8.Mokėjimo sąlygos: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9.Tekimo būdai: DHL, EMS, UPS arba Fedex
Populiarus Žymos: „Masimo“ daugkartinio naudojimo „SpO2 Probe“ laido jutiklis, gamintojai, tiekėjai, gamykloje, pigiai, nusipirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Nellcor DS100A Oximax Suaugusiųjų Pirštų įrašai SpO2...
-

Suderinamas kartotinis 1269 Masimo LNOP DCI suaugusi...
-

Nellcor N200 7pin Suaugusiųjų Pirštų įrašai SpO2 jut...
-

Suderinamas Datascope Suaugusiųjų Pirštų įrašai SpO2...
-

Mennen 8 kontaktų kištukas tiesiogiai SpO2 jutiklis
-

„Masimo DB9 TPU“ medžiagos suaugusiems skirtukas tru...

