Originalus Mindray 512E deguonies zondas, daugkartinis, minkštas suaugusiems
Dalies numeris: 512E
Mokėjimo sąlygos: T/T, Western Union, Paypal
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3-7 darbo dienos
Yra pavyzdžių
Aprašymas
Originalus Mindray 512E SPO2 jutiklis

| Produkto pavadinimas | Spo2 jutiklis |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | Mindray |
| Sertifikatai | CE/ISO |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 4 mm |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Prietaiso jungtis | Vyriškas, 7-smeigtukas, su dviem raktais |
| Jutiklio šoninė jungtis | Suaugęs minkštas |
| Laido ilgis | 0.9 m / 3 pėd |
| Instrumentų klasifikacija | II klasė |
| Savybės | EKG monitorius, EKG aparatas |
| Svoris | 100g |
| Garantija | 1 metai |




Visi medicinos gaminiai yra kruopščiai patikrinami mūsų inžinierių, siekiant užtikrinti visišką funkcionalumą.

Kokybė yra Pray-Med gyvenimas. Standartui užtikrinti naudojame tik aukščiausios kokybės (originalius) komponentus
mūsų gaminių asortimentas yra aukščiausio kalibro. Visi mūsų išparduoti produktai yra griežtai atrinkti ir išbandyti
mūsų QC skyrius.
1. Garantinis laikotarpis: įprastomis naudojimo sąlygomis laiku pakeisime visas kokybės problemas.
2. Jei naujos prekės neveikia su jūsų įrenginiais, laiku išsiųsime naują pakeitimą arba grąžinsime pinigus.
Populiarus Žymos: originalus Mindray 512e deguonies zondas daugkartinis suaugusiųjų minkštas, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Nonin 6pin pakartotinai naudojamas Spo2 jutiklis su 3 m
-

Mennen 8 kontaktų kištukas tiesiogiai SpO2 jutiklis
-

„Datex Ohmeda“ JT stiliaus vaikų minkštas „SpO2“ jut...
-

„Nellcor 9pin Oximax Short Spo2 Senor“ naujagimis
-

„Masimo Adult Clip“ daugkartinio naudojimo SpO2 zond...
-

Kritikos TPU medžiagos SpO2 zondo laido jutiklis






