
Pailginimo laidas „Siemens Spo2“
Suderinamas modelis Nr.Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem modulis siemens
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos
MOQ: 30 vnt
Aprašymas
Pailginimo laidas „Siemens Spo2“
Suderinamas modelis Nr.Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem modulis siemens
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos
MOQ: 30 vnt
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Spo2 jutiklis |
| Kabelio spalva | pilka |
| Laido ilgis | 3m |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 4mm |
| Prietaisų klasifikacija | II klasė |
| Prietaiso jungtis | Apvalus, 10 kaiščių raktas |
| Paciento galinis terminalas | Jungtis DB9 |
| Svoris | 120g |
| Garantija | 1 metai |


Populiarus Žymos: sirecust sirem siemens spo2 prailginimo kabelis, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

"GE Trusignal TS-G3 SpO2 kabelis, adapteris kabelis ...
-

BioLight Skaitmeninis MonitorA3 A5, A6, A8.adapter K...
-

"Philips" / "HP M1940A adapterio kabelis 12pin-8pin ...
-

„Philips“ 8 kontaktų D formos jungties „SpO2“ keitik...
-

LNC-10 „Masimo Spo2“ adapterio laidas, 20 kontaktų
-

„Sirecust 630“ / „Sirecust 700“ / „Sirem“ modulis „S...

