
Datascope suderinamas stemplės ir tiesiosios žarnos Mindray temperatūros zondas
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos
MOQ: 30 vnt
Aprašymas
Datascope suderinamas stemplės ir tiesiosios žarnos Mindray temperatūros zondas
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos
MOQ: 30 vnt
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Temperatūros zondas |
| Kabelio spalva | pilka |
| Laido ilgis | 3m |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 4mm |
| Prietaiso jungtis | Apvalus, 2 kaiščiai |
| Paciento galinis terminalas | Stemplės tiesiosios žarnos |
| Svoris | 120g |
| Garantija | 1 metai |

Populiarus Žymos: su duomenų rinkiniu suderinamas stemplės tiesiosios žarnos mindray temperatūros zondas, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

YSI 400 Suaugusiųjų daugkartinio Stemplės temperatūr...
-

„Siemens“ suderinamas temperatūros jutiklis
-

„Philips“ suderinamas temperatūros zondo jutiklis
-

„Spacelabs“ suderinamas temperatūros zondas medicini...
-

Vienkartinis medicininės temperatūros zondo odos jut...
-

Oro skydai Pediatrinis odos paviršiaus zondas

