
Su "Philips" suderinamas temperatūros zondas
Mokėjimo sąlygos: T / T, Western Union, Paypal
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Gamybos laikas: 3-7 darbo dienos
MOQ: 50 vnt.
Aprašymas
Jei ieškote "Philips" suderinamo temperatūros zondo, susisiekite su mūsų gamykla. Kaip vienas iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje, mes jums pasiūlysime ne pigiausią, bet konkurencingą kainą ir puikų aptarnavimą. Prašome būti tikri, pirkti mūsų kokybės produktus.
Su "Philips" suderinamas temperatūros zondas
Mokėjimo sąlygos: T / T, Western Union, Paypal
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Gamybos laikas: 3-7 darbo dienos
MOQ: 50 vnt.
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Temperatūros zondas |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | Melstis-med |
| Modelio numeris | Philips |
| Sertifikatai | CE /ISO |
| Kabelio medžiaga | Tpu |
| Kabelio skersmuo | 4mm (1mm) |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Jungtis Distal | 2 kontaktų |
| Jungtis Proximal | Stemplės / tiesiosios žarnos zondas |
| Kabelio ilgis | Ausis,3 m |
| Pakavimo | Individualus paketas |
| Prietaisų klasifikacija | II klasė |
| Apgyvendinimo įstaigos | EKG monitorius, EKG mašina |
| Svoris | 100g |
| Garantija | 1 metai |

Populiarus Žymos: "Philips" suderinamas temperatūros zondas, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigi, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







