EKG bagažinės laidas skirtas BR-903P Nihon Kohden
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
Yra pavyzdžių
Aprašymas
EKG bagažinės kabelis BR-906P BR-903P Nihon Kohden
Suderinamas su:„Nihon Kohden BSM-2301“, „BSM-2353“, „BSM-5100“, daugiapakopiai naktiniai monitoriai „BSM-73“
Prekės aprašymas:„Nihon Kohden“ EKG bagažinės kabelis, 2,4 m / 8 pėdų, stačiakampis 12 kontaktų> Dvigubas kaištis
Prekės numeris:PEP055-6I
OEM P / N:tinka BR-903P, BR-906P
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | EKG bagažinės kabelis |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | Pray-med |
| Sertifikatai | CE / ISO |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 5mm |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Prietaiso jungtis | Stačiakampis 12 kaiščių |
| Jutiklio šoninė jungtis | Dvigubas kaištis |
| Laido ilgis | 2,4 m / 8 pėdų |
| Pakavimas | Atskira pakuotė su PE maišu |
| Prietaisų klasifikacija | II klasė |
| Savybės | EKG monitorius, EKG aparatas |
| Svoris | 100g |
| Garantija | 1 metai |


Populiarus Žymos: ecg magistralinis kabelis br-903p nihon kohden, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, nusipirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

"GE Marqutte Solar8000 5lead EKG Magistraliniai kabe...
-

Draeger Begalybė "Vista" Delta 3368391 Suderinama MU...
-

Philips, HP12pin M4735A / M3000A 5lead EKG Trunk kab...
-

Normalus AAMI, Mindray Datascope, spacelabs, Welch A...
-

„Philips“ 8 kontaktų jungties EKG bagažinės laidas
-

„Nihon Kohden“ suderinamas EKG bagažinės kabelis



