AAMI EKG bagažinės kabelis apvalus 6 kaiščio jungtis
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
Yra pavyzdžių
Aprašymas
AAMI EKG bagažinės kabelis apvalus 6 kaiščio jungtis
Suderinamas su:
GG quot; (AIR): HRRM-71-1 / 2, „Porta-Fib I“, II, III, sistema 5 (nauja), sistema 6 (naujagimio)" (ALT): 800, 800 Plus, CX ATL ultragarsas
GG quot; CX 200, CX 400, apogėjus, HDI 9 / 200 0 Interspeciali kardiologija XL" Markas IV, Markas Vii, „Ultramark“ 4 / 5 / 7 / 9
GG quot; (BCI): 3101, 3404, 6100, 6200, 9100, 9200, patarėjas, Autocorr"
(COLIN): BP 308, BP 408, CBM 3000
(CSI): 504 JAV, 60 2 - 4USP, poetas 2, mokslininkas
GG quot; (GMS): Corometrics 556 Critikon 8100 T / Dinamap 8700 / 9700 "
(IVY): 101 (prieš 1989), 402, 700
(LSI): LS 5 , 261
(MDE): Eskortas 100, 101, 102, 200, 300 prizmė, 360 SL, 450 SL, 521 „PortaPak“ 80, „PortaPak“ 90 / 1000
GG quot; (MPC): Lifepak 6, Life Pak 9 , Life Pak 9 B VSM-1ESF (su rezistoriais)"
(NELLCOR): N-200 / 250 C-LOCK, N-1000, NPB-3900, NPB-4000
(NK): BSM-8301A / 8302 A / 8500 A / 8502 A OEC-6102A (s / n> 20156) / 7102 A / 8108 A OEC-6105A (s / n> 20226),
TEC-7100A, TEC-5200A (s / n> 20421), TEC-7200A / 7300 A;
(„PACE-TECH“): „Minipack“ 300, „Minipack“ 300 0 / 3100, „MiniMax“ 4000 CL, „Vitalmax“ 800 Plus / 2100 / { {7}} / 4000 / 4100,
„Vitalmax“ / 4000 CL / 4000 modulinis / 4100 CL
(PMS): M 3921 AA {{{{3}}}}, M 3923 AA {{{{3}}}}, M {{4 }} AA {{{{3}}}}, M 3927 AA 3, M 3 928A 3 , M 3 929AA 3
GG quot; PIONEER (American Optical): 26125, 33167, 5260 , 5330 , Pulsar 4 "
PPG („Datamedix“, „Becton-Dickinson“), globėjas 1001 / N 1001
(BURDICK): Medic 3 / 4 / 5 / 4 0 4 5 Defib," 5 00 / 600 / 900 serijos (be kvėpavimo)
90300 / 90400 / 90600 / 90700 Serijos TEK-208 / 408 / 511 / 512 / {{8} } / 521 " PC lova, PCMS
(„Vitatek“): 4045 „Defib“ / 208 / 400 / 500 serijos
„GG quot“ (protokolas): „Propaq“ 100 / 200 serijos, „Atlas“, „Propaq Encore“, „Propaq CS“, „Ultra Smart"“;
(ZOLL): D 900, PD 1200, PD 1400
UT 4000 A, UT 4000 A, UT 4000 Apro, UT 6000 A, UT 4000 B, UT 4000 C, UT { {0}} F, UT 6000 F, UT 4000 Fpro, UT 4800
Prekės aprašymas:Apvalus 6 kaištis, juoda jungtis, 2. 4 M / 0. 8 pėdų, EKG bagažinės kabelis
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | EKG bagažinės laidas |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | Pray-med |
| Sertifikatai | CE / ISO |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 5 mm |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Prietaiso jungtis | Apvalus 6 smeigtukas |
| Jutiklio šoninė jungtis | Dviguba jungtis |
| Laido ilgis | 2. 4 m / 8 pėdų |
| Pakavimas | Atskira pakuotė su PE maišu |
| Prietaisų klasifikacija | II klasė |
| Savybės | EKG monitorius, EKG aparatas |
| Svoris | 200g |
| Garantija | 1 metai |


Populiarus Žymos: „aami ecg“ bagažinės kabelio apvali jungtis 6, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Draeger Begalybė "Vista" Delta 3368391 Suderinama MU...
-

„Philips“ suderinamas EKG bagažinės kabelis
-

„Nihon Kohden Compatibel“ 12 kontaktų jungties EKG b...
-

„GE Marquette ECG“ magistralinis kabelis 2017003-001
-

„Siemens Draeger“ daugialypės terpės EKG bagažinės a...
-

EKG bagažinės laidas skirtas BR-903P Nihon Kohden




