
„GE 11“ 5 laidų EKG magistralinis kabelis
Katalogas: EKG
Produkto tipas: EKG magistralinis kabelis
Minimalus užsakymo kiekis: 1 Vnt
Sertifikatas: CE / ISO13485
Kaina: Derybos
Aprašymas
„GE 11“ 5 laidų EKG magistralinis kabelis
Kilmės vieta:Kinija
Mokėjimo sąlygos:100% T / T, „Western Union“, „Paypal“
Atsiuntimo metodas:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas:1-3 dienos mėginiui, 7-14 dienų dideliam užsakymui po apmokėjimo.
Tiekimo galimybė:600 vnt. Per savaitę
Specifikacijos:
* Aplinkos temperatūra: nuo 0 iki 40 ° C (nuo 32 iki 104 ° F)
* Santykinė drėgmė: nuo 0% iki 80%
* Hiperbarinis slėgis: 86 kPa-106kPa
* Medžiagos: Aukštos kokybės TPU striukės kabelis, 0,9 m ilgio, pilkas; auksinė plokštelė
Produkto Aprašymas:
| Produkto pavadinimas | EKG magistralinis kabelis |
| Kilmės vieta | Guangdongas, Kinija |
| Markės pavadinimas | Melskis-med |
| Pažymėjimai | CE / ISO |
| Kabelio spalva | pilka |
| Laido ilgis | 2.4m |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Švino kabelio skersmuo | 5 mm |
| Prietaisų jungtis | 11 kaiščių |
| Paciento galo jungtis | 5 veda |
| Svoris | 300G |
| Tipas | EKG magistralinis kabelis |
| Pakuotė | 1 vnt. Pakuotė PE maiše, tada įdėkite į 1 dėžutę. |
| Vienos pakuotės dydis | 16X10X1 cm |
| Garantija | 12 mėnesių |
Apie mus:
Mes esame profesionalūs gamintojai žemyninėje Kinijoje, turime nepaprastų „spo2“ jutiklių, EKG kabelių ir laidų, EKG kabelių ir laidų, NIBP manžetės, IBP kabelių, temperatūros zondo, Holterio kabelių ir laidų, medicininių atsarginių akumuliatorių ir kt. Prekės ženklus.

Populiarus Žymos: ge 11 pin 5 lead ecg magistralinis kabelis, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Normalus AAMI, Mindray Datascope, spacelabs, Welch A...
-

Su „Drager“ suderinamas EKG bagažinės kabelis
-

„Mindray Datascope“ apvalus 12 kontaktų EKG bagažinė...
-

Motorola 5-Švinas ECG adapterio kabelis USB keitiklis
-

AAMI EKG bagažinės kabelis apvalus 6 kaiščio jungtis
-

„Nihon Kohden“ suderinamas EKG bagažinės kabelis

