
12 kontaktų „Mindray EKG“ magistralinis kabelis
Katalogas: EKG
Produkto tipas: EKG kabelio laidas
Minimalus užsakymo kiekis: 1 Vnt
Sertifikatas: CE / ISO13485
Kaina: Derybos
Aprašymas
12 kontaktų „Mindray EKG“ magistralinis kabelis
Kilmės vieta:Kinija
Mokėjimo sąlygos:100% T / T, „Western Union“, „Paypal“
Atsiuntimo metodas:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas:1-3 dienos mėginiui, 7-14 dienų dideliam užsakymui po apmokėjimo.
Tiekimo galimybė:600 vnt. Per savaitę
Specifikacijos:
* Aplinkos temperatūra: nuo 0 iki 40 ° C (nuo 32 iki 104 ° F)
* Santykinė drėgmė: nuo 0% iki 80%
* Hiperbarinis slėgis: 86 kPa-106kPa
* Medžiagos: aukštos kokybės TPU striukės kabelis, 3 m ilgio, pilkas
Produkto Aprašymas:
| Produkto pavadinimas | EKG laido laidas |
| Kilmės vieta | Guangdongas, Kinija |
| Markės pavadinimas | Melskis-med |
| Pažymėjimai | CE / ISO |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Magistralinio kabelio ilgis | 2.7m |
| Švino kabelio ilgis | 0.9m |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Švino kabelio skersmuo | 2,6 mm |
| Prietaisų jungtis | 12 kaiščių |
| Paciento galo jungtis | 10 švino |
| Svoris | 200G |
| Tipas | EKG kabelis |
| Pakuotė | 1 vnt. Pakuotė PE maiše, tada įdėkite į 1 dėžutę |
| Garantija | 1 metai |

Populiarus Žymos: mindray ekg magistralinis kabelis 12 kontaktų, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Philips, HP12pin M4735A / M3000A 5lead EKG Trunk kab...
-

„GE Marquette ECG“ magistralinis kabelis 2017003-001
-

EKG magistralinis kabelis, suderinamas su „GE Health...
-

„Nihon Kohden“ suderinamas EKG bagažinės kabelis
-

„Philips“ suderinamas EKG bagažinės kabelis M1669A /...
-

"Philips" suderinamas 5 laidų EKG magistralinis kabelis

