„Philips“ EKG laidas ir laidiniai laidai su užraktu
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
Pavyzdys yra
Aprašymas
„Philips“ EKG laidas ir laidiniai laidai
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
Pavyzdys yra
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | EKG EKG laidas |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | Pray-med |
| Sertifikatai | CE / ISO |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 4mm |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Jungtis Distal | 12 kaiščių užraktų raktas |
| Proximal jungtis | Snaps |
| Bagažinės laido ilgis | 2.2 m |
| Švino laido ilgis | 0.9m/ 1.2m |
| Pakavimas | Individualus paketas |
| Prietaisų klasifikacija | II klasė |
| Savybės | EKG monitorius, EKG aparatas |
| Svoris | 300g |
| Garantija | 1 metai |


Populiarus Žymos: „Philips ekg“ kabelis ir laidiniai laidai su fiksatoriumi, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, nusipirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Originalus „Philips“ „EKG“ kabelis ir laidiniai laid...
-

„Nihon Kohden“ suderinami EKG kabelių laidai 10 laidų
-

Schiller AHA / IEC 10 Lead EKG Cable Banana
-

„Kenz“ 15 kontaktų 10 laidų EKG laidas su laidų laidais
-

„Philips“ suderinamas EKG laidas su laidų laidais
-

„Biocare“ suderinamas EKG kabelis su švininiais bana...



