„Physio Control Medtronic Lifepak EKG“ kabelis - 12 kanalų
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
MOQ: 50 vnt
Aprašymas
„Physio Control Medtronic Lifepak EKG“ kabelis - 12 kanalų
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
MOQ: 50 vnt
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | EKG kabelis, EKG kabelis |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | Pray-med |
| Modelio numeris | „Medtronic“, „Lifepak“ |
| Sertifikatai | CE / ISO |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Bagažinės laido ilgis | 2.7m |
| Švininio laido ilgis | 0.9m |
| Jungtis Distal | Apvalus 12 kaiščių, raktas |
| Proximal jungtis | „Din 3.0“, „Banana 4.0“, „Snap“, „Clip“ |
| Pakavimas | Individualus paketas |
| Prietaisų klasifikacija | II klasė |
| Savybės | EKG monitorius, EKG aparatas |
| Svoris | 300g |

Populiarus Žymos: fizio valdymas medtronic lifepak ekg kabelis 12 kanalų, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

"Burdick 10lead EKG Cable", "IEC / AHA", "Banana" / ...
-

„Biocare Cardioline“ suderinamas EKG kabelis 10 veda...
-

„Kenz“ 15 kontaktų 10 laidų EKG laidas su laidų laidais
-

„Bionet“ 15 kontaktų AHA / IEC 10 veda EKG kabelinį ...
-

Schiller AHA / IEC 10 Lead EKG Cable Banana
-

„Kanz“ suderinamas 16 kontaktų AHA / IEC EKG laidas




