Biocare HYLB-114A medicinos baterija LH-ECG803MD
Suderinamas: HYLB-114A HYLB-1080
Mokėjimo sąlygos: T / T, Western Union, Paypal
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Gamybos laikas: 3-7 darbo dienos
Mėginiai yra prieinami
Aprašymas
Jeigu Jūs ieškote biocare hylb-114a medicinos baterija lh-ecg803md, kviečiame susisiekti su mūsų gamykla. Kaip vienas iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje, mes jums pasiūlysime ne pigiausią, bet konkurencingą kainą ir puikų aptarnavimą. Prašome būti tikri, pirkti mūsų kokybės produktus.
Biocare HYLB-114A medicinos baterija LH-ECG803MD
Kilmės vieta:Kinija
Prekės ženklo pavadinimas:Biocare (Biocare)
Sertifikavimo:Ce
Suderinama:Hylb-114A (Netoli numerio Hylb)-114A
Minimalus užsakymo kiekis:1 vnt.
Kaina:kaip aptarta
Pristatymo laikas:1-3 darbo dienos
Tiekimo gebėjimas:600vnt. per savaitę
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Medicinos įkraunama baterija |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | Melstis-med |
| Sertifikatai | CE /ISO |
| Dydis | 43x37x30.5mm |
| Nominalus pajėgumas | 1350mAh |
| Svoris | 90g |
| Tipas | Li-ion |
| Vardinė įtampa | 14.8v |
| Programa | EKG-9803,ECG-9803G |
| Langelio kiekis | 4 Langelis |
| Spalva | Mėlyna |
| Paketą | Atskira dėžutė |


Populiarus Žymos: biocare hylb-114a medicinos baterija lh-ecg803md, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigūs, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti









