
Įkraunamo „Mindray“ monitoriaus akumuliatorius LI23S001A
Suderinamas: PM8000, PM7000, IPM-9800, PM-8000E; VS800 , vs-900 , VS-800 , WATO EX-20 , WATO EX-25 , WATO EX-30 , WATO EX-35 , WATO EX-50 , WATO EX-55 , WATO EX-60 , WATO EX-65
Apmokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Laikas: 3-7 darbo dienos
Yra pavyzdžių
Aprašymas
Įkraunamo „Mindray“ monitoriaus akumuliatorius LI23S001A
Kilmės vieta:Kinija
Markės pavadinimas:Mindray
Sertifikatas:CE
Suderinamas:LI23S001A
Minimalus Užsakymo Kiekis:1vnt
Kaina:kaip aptarta
Pristatymo laikas:1-3 darbo dienos
Tiekimo galimybė:600 vnt. Per savaitę
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Medicininė įkraunama baterija |
| Kilmės vieta | Guangdongas, Kinija |
| Markės pavadinimas | Melskis-med |
| Pažymėjimai | CE / ISO |
| Dydis | 182 * 26,1 * 61 mm |
| Nominalus pajėgumas | 4400mAh |
| Svoris | 330G |
| Tipas | LI-ION |
| Nominali įtampa | 11.1V |
| Taikymas | PM8000, PM7000, IPM-9800, PM-8000E, VS800, palyginti su 900, VS-800, WATO EX-20, WATO EX-25, WATO EX-30, WATO EX-35, WATO EX-50, WATO EX- 55 , WATO EX-60 , WATO EX-65 |
| Ląstelių kiekis | 6 ląstelės |
| Spalva | juoda |
| Pakuotė | Individuali dėžutė |

Populiarus Žymos: mindray įkraunamo monitoriaus akumuliatorius li23s001a, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Įkraunama „Heartstart MRx M3538A“ ličio jonų baterija
-

„Comen“ ličio jonų gyvybinių ženklų monitoriaus akum...
-

Edano ličio jonų monitoriaus akumuliatorius HYLB-231
-

Contec ECG1201 Vital Signs Monitor Battery Pack
-

„Contec“ medicinos pakaitinė baterija CMS9000
-

Mindray DPM3 DPM4 DPM5 PM7000 medicininės ličio jonų...

