
„Mindray“ monitoriaus atsarginė baterija IMEC8
Suderinamas : Mindray IMEC8, IMEC10, IMEC12, IPM8, IPM10, IPM12, IMEC5 , IMEC7
Apmokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Laikas: 3-7 darbo dienos
Yra pavyzdžių
Aprašymas
„Mindray“ monitoriaus atsarginė baterija IMEC8
Kilmės vieta:Kinija
Markės pavadinimas:Mindray
Sertifikatas:CE
Suderinamas:LI13I001A
Minimalus Užsakymo Kiekis:1vnt
Kaina:kaip aptarta
Pristatymo laikas:1-3 darbo dienos
Tiekimo galimybė:600 vnt. Per savaitę
Pažangiosios apsaugos ir trumpojo jungimo apsaugos plokštė
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Medicininė įkraunama baterija |
| Kilmės vieta | Guangdongas, Kinija |
| Markės pavadinimas | Melskis-med |
| Pažymėjimai | CE / ISO |
| Dydis | 148 * 60 * 23 mm |
| Nominalus pajėgumas | 4500mAh |
| Svoris | 330G |
| Tipas | LI-ION |
| Nominali įtampa | 11.1V |
| Taikymas | Mindray IMEC8, IMEC10, IMEC12, IPM8, IPM10, IPM12, imec5, IMEC7 |
| Ląstelių kiekis | 6 ląstelės |
| Spalva | juoda |
| Pakuotė | Individuali dėžutė |

Populiarus Žymos: mindray monitoriaus keitimo akumuliatorius imec8, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

„Medtronic Lifepak 20“ medicinos įrangos akumuliatoriai
-

„Biolight LB-02“ ličio jonų pakaitinė baterija
-

„GE“ paciento monitoriaus atsarginė baterija „Mi-HM“
-

Gyvybinių ženklų monitoriaus akumuliatorius 1800mAH ...
-

„Edan F6“ monitoriaus atsarginė baterija TWSLB-006
-

Mindray pakeitimo baterija monitorius T5

