„Ecg Machine“ medicinos prietaiso akumuliatoriaus „Biocare“
Suderinamas : „Biocare ECG-1200 ECG-1210 ECG-1201 HYLB-683 HYLB-293
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
Yra pavyzdžių
Aprašymas
„Ecg Machine“ medicinos prietaiso akumuliatoriaus „Biocare“
Kilmės vieta: Kinija
Prekės ženklas: biocare
Sertifikavimas: CE
Modelio numeris: HYLB-683
Minimalus užsakymo kiekis: 1vnt
Kaina: kaip aptarta
Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos
Tiekimo galimybės: 600 vnt per savaitę
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Įkraunama LI-IONBattery |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | Pray-med |
| Sertifikatai | CE / ISO |
| Dydis | 67 * 47 * 36 mm |
| Nominalioji talpa | 2200mAh |
| Svoris | 185g |
| Tipas | LI-JONAS |
| Nominali įtampa | 14.8V |
| Taikymas | EKG aparatas |
| Spalva | Mėlyna |
| Pakuotė | Individuali dėžutė |


Populiarus Žymos: „ecg“ mašinos medicinos prietaisų akumuliatorių biologinė priežiūra, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

„Nihon Kohden“ 12V 2300mAH pakaitinė baterija
-

„HYLB-231 5200mah EDAN Monitor SE-3 M8 IM9A“ akumuli...
-

„NIHON KOHDEN“ defibriliatoriaus akumuliatorių bloka...
-

„Nihon Kohden Ni-MH“ akumuliatorių paketas X062. YS-...
-

Skirta pakaitinei medicininei baterijai HYLB-957A
-

„Biolight LB-08 Li-ion“ akumuliatorių paketas 12-100...



