„Philips“ defibriliatoriaus medicininio akumuliatoriaus atsarginę kopiją turintis „HeartStart“
Mokėjimo sąlygos: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas: 3–7 darbo dienos
Yra pavyzdžių
Aprašymas
„Philips“ defibriliatoriaus medicininio akumuliatoriaus atsarginė kopija „HeartStartFR2 FR2+ M3860A M3840 M3863A
Kilmės vieta: Kinija
Prekės ženklo pavadinimas: „Philips“
Sertifikavimas: CE
Modelio numeris: m3863a
Minimalus užsakymo kiekis: 1vnt
Kaina: kaip aptarta
Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Įkraunamas akumuliatorius |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | Pray-med |
| Sertifikatai | CE / ISO |
| Dydis | 172 * 36 ** 66 mm |
| Nominalioji talpa | 4200mAh |
| Svoris | 329g |
| Tipas | LiMnO2 |
| Nominali įtampa | 12v |
| Taikymas | „HeartStart“ |
| Spalva | Pilka |
| Pakuotė | Individuali dėžutė |



Populiarus Žymos: „philips“ defibriliatoriaus medicininis akumuliatoriaus atsarginis šerdis, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

10.8 v 65Wh įkraunamas ličio jonų akumuliatorius sud...
-

„Spacelabs“ švino rūgšties monitoriaus akumuliatoriu...
-

„HYLB-231 5200mah EDAN Monitor SE-3 M8 IM9A“ akumuli...
-

14,8 V medicininė baterija, skirta Edan paciento mon...
-

„NIHON KOHDEN“ defibriliatoriaus akumuliatorių bloka...
-

„GE Monitor“ paciento monitoriaus akumuliatoriaus br...





