„Metrax PRIMEDIC“ defibriliatoriaus akumuliatorius M240
Katalogas: Atsarginė baterija
Suderinama su: „Metrax GmbH“ PRIMEDIC DM1 DM3 DM3 DM10 DM30 M240 EC01
Produkto tipas: Defibriliatoriaus Li-MH akumuliatorių paketas
Minimalus užsakymo kiekis: 1PCS
Sertifikatas: CE / ISO13485
Kaina: Derybos
Aprašymas
„Metrax PRIMEDIC“ defibriliatoriaus akumuliatorius M240
Kilmės vieta:Kinija
Mokėjimo sąlygos:100% T / T, „Western Union“, „Paypal“
Atsiuntimo metodas:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas:1-3 dienos mėginiui, 7-14 dienų dideliam užsakymui po apmokėjimo.
Specifikacijos:
* Kabelių ekranavimas pasižymi stipriu antielektromagnetinio triukšmo rodikliu
* Produkto ilgį galima pritaikyti
* Produkto modelį galima pritaikyti
* Individualus Die
* Produkto įtempimo testas> 15 kg
* Aplinkos temperatūra: nuo 0 iki 40 ° C (nuo 32 iki 104 ° F)
* Santykinė drėgmė: nuo 0% iki 80%
* Hiperbarinis slėgis: 86 kPa-106kPa
Ši baterija pagaminta iš aukštos kokybės komponentų. Jis atitinka visus originalaus gamintojo 39 reikalavimus ir yra garantuojamas nuo visų gamybos defektų.
Jei pakaitinės baterijos talpa (mAh) yra didesnė nei originalios baterijos, tai leis ilgiau naudoti.
Produkto Aprašymas:
| Kilmės vieta | Guangdongas, Kinija |
| Markės pavadinimas | Melskis-med |
| Suderinamumas | „Metrax PRIMEDIC“ |
| Suderinami modeliai | „Metrax Primedic DM1“, „Primedic DM3“, „Primedic DM10“, „Primedic DM10-12“, „Primedic DM30“, „Primedic DM30-12“, „Primedic EC01“, „Primedic M240“ |
| Pažymėjimai | CE / ISO |
| Spalva | Geltona |
| Baterijos dydis | 287 x 60 x 26 mm |
| Medžiaga | Li-Ion |
| Svoris | 800g |
| Talpa | 3000mAh |
| Ląstelių kiekis | 12 langelių |
| Įtampa | 14.4V |
| Tipas | Pakraunama baterija |
| Pakuotė | individuali pakuotė |
| Garantija | 1 metai |


Populiarus Žymos: metrax primedic defibriliatoriaus akumuliatorius m240, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti











