MAQUET Servo-I Servo-S akumuliatorius ventiliatoriui
Katalogas: Baterija
Produkto tipas: Akumuliatoriaus įkrovimas
Mininum užsakymo kiekis: 1PCS
Sertifikavimas: CE/ ISO13485
Kaina: Derybos
Aprašymas
MAQUET Servo-I Servo-S akumuliatorius ventiliatoriui
Kilmės vieta:Kinija
Mokėjimo sąlygos:100% T/T, Western Union, PayPal
Pristatymo būdas:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas:1-3 dienos mėginiui,7-14 dienų dideliam užsakymui po apmokėjimo.
Specifikacijos:
* Kabelių ekranavimas turi stiprią anti-elektromagnetinio triukšmo efektyvumą
* Produkto ilgis gali būti pritaikytas
* Produkto modelį galima pritaikyti
* Individualus Die
* Produkto įtempimo testas >15Kg
*Aplinkos temperatūra: nuo 0 iki 40 °C (nuo 32 iki 104 °F)
*Santykinė drėgmė: nuo 0% iki 80%
*Hiperbarinis slėgis: 86kPa-106kPa
*Medžiagos: Aukštos kokybės TPU striukės kabelis, Pilka
Išsami informacija apie produktą:
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | Melstis-med |
| Suderinamumo | GE MS 622177K 51731 |
| Suderinami modeliai | PRO1000/PRO1006/PRO1008/PRO1009 PRO1006/PRO1009 PRO1006/PRO1008/PRO1009 PRO1006 |
| Sertifikatai | CE/ISO |
| Spalva | Mėlyna |
| Akumuliatoriaus dydis | 153x90x21mm |
| Medžiagos | NI-MH (NI-MH) |
| Svoris | 600g |
| Pajėgumų | 4000mAh |
| Langelio kiekis | 12 langelių |
| Įtampos | 225 |
| Tipas | Įkraunama baterija |
| Paketą | atskira pakuotė |
| Garantija | 1 metai |

Populiarus Žymos: maquet servo-i servo-s baterija ventiliatorius, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigūs, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

„NIHON KOHDEN“ defibriliatoriaus akumuliatorių bloka...
-

„Biolight LB-08 Li-ion“ akumuliatorių paketas 12-100...
-

„Comen“ ličio jonų gyvybinių ženklų monitoriaus akum...
-

„Mindray“ įkraunama baterija 0146-00-0099
-

Biocare HYLB-114A medicinos baterija LH-ECG803MD
-

„Contec“ EKG aparato atsarginė baterija EKG-600G





