„Comen C50“ suderinamas „SpO2“ adapterio laidas
Suderinamas: „Star-8000A / B“ / „Star- 8000C / D“, „Star-8000H Star“ - 5000B / C, C50 (* Digital Tech)
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
Mokėjimo sąlygos: 100% T / T indėlis, „Western Union“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Jūra
MOQ: 20 PCS
Aprašymas
„Comen C50“ suderinamas „SpO2“ prailginimo laidas
Suderinamas: „Star-8000A / B“ / „Star- 8000C / D“, „Star-8000H Star“ - 5000B / C, C50 (* Digital Tech)
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
Mokėjimo sąlygos: 100% T / T indėlis, „Western Union“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Jūra
MOQ: 20 PCS
Techninės specifikacijos:
| Kabelio spalva | pilka |
| Laido ilgis | 2.4m |
| Kabelio skersmuo | 4mm |
| Pažyma | CE, ISO |
| Prietaiso jungtis | 6 turas, raktas |
| Gnybtų jungtis | Moteris 9 pin |
| „Spo2 Tech“ | Skaitmeninė technika |
| Paciento dydis | Suaugusiųjų / vaikų |
| Svoris | 100g |
| Garantija | 1 metai |


Populiarus Žymos: comen c50 suderinamas spo2 adapterio kabelis, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, nusipirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Mindray BeneView T5, T8 Masimo LNCS Suderinama SpO2 ...
-

"Philips" / "HP M1940A adapterio kabelis 12pin-8pin ...
-

Nihon Kohden JL-906P SpO2 kabelis / adapteris kabeli...
-

„Philips“ 8 kontaktų suderinamas „SpO2“ adapterio ka...
-

„Datex Ohmeda SpO2“ prailginimo adapterio laidas
-

„Philips“ apvalus 8 kontaktų „SpO2“ prailginimo adap...





