„SpO2“ adapterio prailginimo kabelis suderinamas su „Nihon Kohden“
Suderinamų modelių Nr .: „Bedside Monitor“: BSM-4101,4103,4111,4113 Life range P, BSM-5105,5135 Life range A, BSM-2351,2353 Life range L, BSM-2301,2303 Life range I
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
Mokėjimo sąlygos: 100% T / T indėlis, „Western Union“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Jūra
MOQ: 20 PCS
Aprašymas
„SpO2“ adapterio prailginimo kabelis suderinamas su „Nihon Kohden“
„Ext-Cable“, 8 pėdų, stačiakampis 14p> DB9F, tinka „Nihon Konden“ zondui ir „S0005“ serijos zondui
Pristatymo laikas: 1-7 darbo dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
Mokėjimo sąlygos: 100% T / T indėlis, „Western Union“
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Jūra
MOQ: 20 vnt
Techninės specifikacijos:
| Kabelio spalva | Pilka |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 4mm |
| Prietaiso jungtis | 14 kontaktų „Nihon kohden“ jungtis |
| Paciento galinė jungtis | DB9 |
| Laido ilgis | 2.4 m |
| Paciento dydis | Suaugusiems / Vaikams / Naujagimiams |
| Svoris | 120g |
| Garantija | 1 metai |


Populiarus Žymos: spo2 adapterio prailginimo kabelis suderinamas nihon kohden, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, nusipirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Suderinamas BioLight M6 M12 adapterio kabelis / prat...
-

Datascope Paso adapterio kabelis / ilgintuvą
-

Suderinamas Nonin SpO2 adapterio kabelis / ilgintuvą
-

"HP" Philips M1943A Suderinama SpO2 adapterio kabeli...
-

„Philips“ 8 kontaktų D formos jungties „SpO2“ keitik...
-

„SpO2 Adapter Cable“, skirtas „Masimo LNC-10 2056“



