GE Marquette Suderinama Spo2 prailginimo kabelis 2021406-001
Mokėjimo sąlygos: T / T, Western Union, Paypal
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Gamybos laikas: 3-7 darbo dienos
Mėginiai yra prieinami
Aprašymas
GE Marquette Suderinama Spo2 prailginimo kabelis 2021406-001
Produkto aprašymas: Ext-Cable,8ft, Rectangle 11P>DB9F, Suderinamas NELLCOR jutikliui ir 0010-S;
Suderinamas:GE Brūkšnys 2500, Brūkšnys 3000, Brūkšnys 4000, Brūkšnys 5000, Brūkšnys serija, Erelis, PDM modulis, Procare B40, SOLAR, Saulės 8000, Saulės 8000M, TRAMVAJUS Moduliniai, Tramvajus 451, i/9500, x50SL serija;
Spo2 technologija: Nellcor OxiMax
OĮG P/N: 2021406-001
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Spo2 prailginimo kabelis |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | Melstis-med |
| Sertifikatai | CE /ISO |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Kabelio skersmuo | 4mm (1mm) |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Prietaisų jungtis | Plokščias 11 kaiščių |
| Jutiklio šoninė jungtis | Moteriška DB 9 kontaktų jungtis |
| Kabelio ilgis | 2,4 m/ 8 pėdų |
| Pakavimo | Seperuota pakuotė su PE maišeliu |
| Prietaisų klasifikacija | II klasė |
| Apgyvendinimo įstaigos | EKG monitorius, EKG mašina |
| Svoris | 100g |
| Garantija | 1 metai |


Populiarus Žymos: ge marquette suderinama spo2 pratęsimo kabelis 2021406-001, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigūs, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Compatilbe Goldway UT4000A SpO2 adapteris Kabelinis ...
-

GE 11pin Masimo LNOP SpO2 adapteris Kabelis / prailg...
-

„GE Spo“ 2 jutiklio „Nellcor Oximax“ technologijos ...
-

„Sirecust 630“ / „Sirecust 700“ / „Sirem“ modulis „S...
-

„Spacelabs“ 10 kontaktų „SpO2“ prailginimo laidas - ...
-

„GE Ohmeda“ 9 „Spo“ 2 prailginimo laidas



