
Nihon Kohden 14 kontaktų JL-900 SpO2 pratęsimo kabelis
Katalogas: SPO2
Produkto tipas: „SpO2“ prailginimo kabelis
Minimalus užsakymo kiekis: 1 Vnt
Sertifikatas: CE / ISO13485
Kaina: Derybos
Aprašymas
Nihon Kohden 14 kontaktų JL-900 SpO2 pratęsimo kabelis
Kilmės vieta:Kinija
Mokėjimo sąlygos:100% T / T, „Western Union“, „Paypal“
Atsiuntimo metodas:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Pristatymo laikas:1-3 dienos mėginiui, 7-14 dienų dideliam užsakymui po apmokėjimo.
Tiekimo galimybė:600 vnt. Per savaitę
Specifikacijos:
* Aplinkos temperatūra: nuo 0 iki 40 ° C (nuo 32 iki 104 ° F)
* Santykinė drėgmė: nuo 0% iki 80%
* Hiperbarinis slėgis: 86 kPa-106kPa
* Medžiagos: aukštos kokybės TPU striukės kabelis, 2,4 m ilgio, pilkas
Produkto Aprašymas:
| Produkto pavadinimas | SpO2 prailginimo kabelis |
| Kilmės vieta | Guangdongas, Kinija |
| Markės pavadinimas | Melskis-med |
| Pažymėjimai | CE / ISO |
| Kabelio spalva | pilka |
| Laido ilgis | 3m |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Švino kabelio skersmuo | 4mm |
| Prietaisų jungtis | 14 kaiščių |
| Paciento galo jungtis | DB9 jungtis |
| Svoris | 120G |
| Tipas | SpO2 |
| Pakuotė | 1 vnt. Pakuotė PE maiše, tada įdėkite į 1 dėžutę. |
| Vienos pakuotės dydis | 16X10X1 cm |
| Garantija | 12 mėnesių |
Apie mus:
Mes esame profesionalūs gamintojai žemyninėje Kinijoje, turime nepaprastų „spo2“ jutiklių, EKG kabelių ir laidų, EKG kabelių ir laidų, NIBP manžetės, IBP kabelių, temperatūros zondo, Holterio kabelių ir laidų, medicininių atsarginių akumuliatorių ir kt. Prekės ženklus.

Populiarus Žymos: nihon kohden 14 pin jl-900 spo2 prailginimo kabelis, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkite
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Mindray BeneView T5, T8 0010-20-42710 Suderinama SpO...
-

Spacelabs 7pin Suderinama SpO2 adapterio kabelis / i...
-

„Datex Ohmeda SpO2“ keitiklio adapterio laidas - OXY-C1
-

„DOC-10 OxiMax Nellcor SpO2“ prailginimo laidas
-

„Mindray Spo2“ jutiklį prijunkite VS900 MEC200 0010-...
-

Masimo Spo2 prailginimo kabelis LNC-4-Ext

