
„Nihon Kohden Spo2“ prailginimo kabelis JL-900P
Tinkamas modelio Nr .: Nihon Kohden Lifescope S, BSS-9800 Lifescope M, BSM 9510 Lifescope PBSM 4100 Life range A, BSM 5100 Lifescope L, BSM 2350
Apmokėjimo terminas: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, jūra
Pristatymo laikas: 1-7 dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
MOQ: 30vnt
Aprašymas
„Nihon Kohden Spo2“ prailginimo kabelis JL-900P
Tinkamas modelio Nr .: Nihon Kohden Lifescope S, BSS-9800 Lifescope M, BSM 9510 Lifescope PBSM 4100 Life range A, BSM 5100 Lifescope L, BSM 2350
Apmokėjimo terminas: T / T, „Western Union“, „Paypal“
Pristatymo būdas: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, jūra
Pristatymo laikas: 1-7 dienos (priklauso nuo jūsų kiekio)
MOQ: 30vnt
Techninės specifikacijos:
| Tipas | „Spo2“ prailginimo laidas |
| Pažyma | CE / ISO |
| Kabelio spalva | Pilka |
| Kabelio skersmuo | 4mm |
| Kabelio medžiaga | TPU striukė |
| Bagažinės laido ilgis | 2.4m |
| „Proximax“ jungtis | 14 kontaktų „Nihon Kohden“ jungtis |
| Distalinė jungtis | Moteriška 9 kontaktų D-Sub jungtis, raktuota |
| Prietaisų klasifikacija | II klasė |
| Paciento dydis | Suaugusiųjų / vaikų |
| Grynas svoris | 150g |
| Garantija | vieneri metai |


Populiarus Žymos: nihon kohden spo2 prailginimo kabelis jl-900p, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigu, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Suderinamas Nellcor DOC-10 N595 N600 SpO2 adapterio ...
-

Suderinamas "Nellcor DEC-4 / DEC-8 SpO2 adapteris Ka...
-

Suderinamas pasirinkimas 5pin pratęsimo kabelis / ad...
-

„SpO2 Adapter Cable“, skirtas „Masimo LNC-10 2056“
-

„GE Spo“ 2 jutiklio „Nellcor Oximax“ technologijos ...
-

„SpO2“ adapterio prailginimo kabelis suderinamas su ...

