Biocare medicinos pakeitimo baterija HYLB-1596
Suderinama: Biocare IE12, IE12A , IE15
Mokėjimo sąlygos: T / T, Western Union, Paypal
Pristatymo būdas: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, jūra
Gamybos laikas: 3-7 darbo dienos
Mėginiai yra prieinami
Aprašymas
Biocare medicinos pakeitimo baterija HYLB-1596
Kilmės vieta:Kinija
Prekės ženklo pavadinimas:Biocare (Biocare)
Sertifikavimo:Ce
Suderinama:Hylb-1596 (Netoli 1596 m.)
Minimalus užsakymo kiekis:1 vnt.
Kaina:kaip aptarta
Pristatymo laikas:1-3 darbo dienos
Tiekimo gebėjimas:600vnt. per savaitę
Techninės specifikacijos:
| Produkto pavadinimas | Medicinos įkraunama baterija |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | Melstis-med |
| Sertifikatai | CE /ISO |
| Dydis | 131*73*19,1 mm |
| Nominalus pajėgumas | 5200mAh (5200mAh) |
| Svoris | 363G 363G |
| Tipas | Li-ion |
| Vardinė įtampa | 14.8v |
| Programa | Biocare IE12, IE12A, IE15 |
| Langelio kiekis | 8 Langelis |
| Spalva | Mėlyna |
| Paketą | Atskira dėžutė |


Populiarus Žymos: biocare medicinos pakeitimo baterija hylb-1596, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pigūs, pirkti
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

„HYLB-231 5200mah EDAN Monitor SE-3 M8 IM9A“ akumuli...
-

Aspekto medicinos sistemos BIS pakaitinio monitoriau...
-

„Biolight Q3 V6“ medicininio monitoriaus pakaitinė b...
-

„Mindray“ monitoriaus atsarginė baterija IMEC8
-

„GE Monitor“ atsarginė baterija „Eagle 1000“
-

Philips ME202C įkraunamas monitorius Baterija




